Sledovat film Vzbouření na vsi online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Vzbouření na vsi
  Sledovat 1312 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Josef Mach
Hrají a postavy:
Jiřina Bílá (Ancka), Vlastimil Brodský (Pepík), Jiří Dohnal (Tonda Veselý), Alois Dvorský (Vorácek), Eman Fiala (Jasan), František Filipovský (Mrácek)
Země:
Československo
Rok výroby:
1949
Popis:
Poklidnou vesnicí Čirou otřásá dívčí válka : všechny ženy se spojily, aby prosadily výstavbu obecní prádelny, všichni muži jsou proti. Kdo bude mít účinnější zbraně?

Nová doba s sebou přináší pokrok, jenž musí jednou zákonitě proniknout až do těch nejzapadlejších koutů. Dostal se i do vesničky Čirá. Mužům tam ulehčuje práci na poli řada moderních strojů, jejich ženy, ale stále dřou v domácnosti postaru. Jedna pomoc se přímo nabízí - tradiční valchy by mohla nahradit společná prádelna. Mužští, kteří vládnou obecní radě, však o takovém utrácení nechtějí ani slyšet. Manželky tedy spojí své síly v odporu a sáhnou k těžce represivním prostředkům...
Hodnocení:
58 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski