Sledovat film Pluto Nash online

Přehrajte si film Pluto Nash HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akďż˝nďż˝, komedie, science fiction, akční Pluto Nash na Nova Cinema!
  Trailer k filmu Pluto Nash   Sledovat Pluto Nash online
Žánr:
akďż˝nďż˝, komedie, science fiction, akční
Režie:
Ron Underwood
Hrají a postavy:
Eddie Murphy (Pluto Nash), Randy Quaid (Bruno), Rosario Dawsonová (Dina Lakeová), Joe Pantoliano (Mogan), Jay Mohr (Tony Francis), Luis Guzman (Felix Laranga)
Země:
USA
Rok výroby:
2002
Popis:
Eddie Murphy v akční sci-fi komedii o Měsíci plném hazardu a majiteli baru, který se postaví snaze gangsterů proměnit jeho podnik v doupě hazardu.

Eddie Murphy bojuje na Měsíci s mafiány, v žánru, který mu vynesl popularitu i majlant - v akční komedii, která opět staví zcela na jeho komediálních schopnostech. Tentokrát jde ovšem navíc o sci-fi, což je zřejmé z prostředí, kde se příběh odehrává. Ačkoli americké žebříčky a kritika jasně ukazují, že bránici si asi tentokrát nepotrháme (leda že by americké publikum nepochopilo Murphyho humor, který by zcela nelogicky oslovil Evropu, což je též "sci-fi"), nový Murphyho "trhák" se objeví i u nás. Tak uvidíme.
Hodnocení:
39 %
Sledujte na:
Nova Cinema Nova Cinema Archív a všechna videa pořadů televize Nova Cinema online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski