Sledovat film
Pluto Nash
online

Film Pluto Nash
  Trailer k filmu Pluto Nash Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 136 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Eddie Murphy v akční sci-fi komedii o Měsíci plném hazardu a majiteli baru, který se postaví snaze gangsterů proměnit jeho podnik v doupě hazardu.
Eddie Murphy bojuje na Měsíci s mafiány, v žánru, který mu vynesl popularitu i majlant - v akční komedii, která opět staví zcela na jeho komediálních schopnostech. Tentokrát jde ovšem navíc o sci-fi, což je zřejmé z prostředí, kde se příběh odehrává. Ačkoli americké žebříčky a kritika jasně ukazují, že bránici si asi tentokrát nepotrháme (leda že by americké publikum nepochopilo Murphyho humor, který by zcela nelogicky oslovil Evropu, což je též "sci-fi"), nový Murphyho "trhák" se objeví i u nás. Tak uvidíme.

Režie: Ron Underwood
Hrají a postavy: Eddie Murphy (Pluto Nash), Randy Quaid (Bruno), Rosario Dawsonová (Dina Lakeová), Joe Pantoliano (Mogan), Jay Mohr (Tony Francis), Luis Guzman (Felix Laranga)
Scénář: Neil Cuthbert
Země: USA
Rok výroby: 2002
Hodnocení: 39 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 3.8.2022 22:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko