Film
Phoebe v říši divů

Film Phoebe v říši divů
  Trailer  k filmu Phoebe v říši divů
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Phoebe v říši divů

O dívce, která měla tu drzost snít.

Originální název:

Phoebe in Wonderland

Žánr: Drama
Režie: Daniel Barnz
Hrají a postavy: Felicity Huffmanová (Hillary Lichtenová), Patricia Clarksonová, Elle Fanningová (Phoebe), Bill Pullman (Peter Lichten), Campbell Scott (šéf Davis), Ian Colletti (Jamie)
Scénář: Daniel Barnz
Země: USA
Rok výroby: 2008
Hodnocení: 70 %
Vysíláno na: JOJ Cinema

Recenze filmu Phoebe v říši divů:

Phoebe v říši divů režiséra Daniela Barnze je fantastický příběh o malé Phoebe (ELLE FANNING), která touží hrát ve školním představení Alenky v říši divů. Když ji její svérázná učitelka dramatu, slečna Dodgerová (PATRICIA CLARKSON), skutečně obsadí, Phoebe se snaží ovládat své chování tak, aby jí ředitel (CAMPBELL SCOTT) dovolil pokračovat. Jak se ale Phoebin stres zvyšuje, její chování je horší a horší. To vytváří mimořádný tlak na její rodiče, Hillary a Petera (FELICITY HUFFMAN a BILL PULLMAN).
70% LucicekF
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina