Sledovat film
Večerní slunce
online

Film Večerní slunce
  Trailer  k filmu Večerní slunce
Přehrajte si film Večerní slunce HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 481 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Večerní slunce

Pracoval jsem příliš tvrdě a příliš dlouho. A nevzdám se bez boje.
Stárnoucí farmář z Tennessee se vrací na svou farmu a musí čelit rodinné zradě, znovuobjevení nového nepřítele a ztrátě jeho farmy.

Originální název:

That Evening Sun

Žánr: Drama
Režie: Scott Teems
Hrají a postavy: Hal Holbrook (Abner Meecham), Ray McKinnon (Lonzo Choat), Walton Goggins (Paul Meecham), Mia Wasikowská (Pamela Choat), Carrie Prestonová (Ludie Choat), Barry Corbin (Thurl Chessor)
Scénář: Scott Teems, William Gay
Země: USA
Rok výroby: 2009
Hodnocení: 70 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox Stars 4.2.2024 05:45

Recenze filmu Večerní slunce:

Krásný název sliboval zážitek a hned zpočátku bylo jasné, že se schyluje buď k tragédii nebo k velkým gestům, chvíle, kdy se Nigel změnil v exponát, směřovala k druhé možnosti, přesto mě dění nedokázalo uchvátit, moje účast by se dala přirovnat k pozorování dvou vlastních sousedů, bez hlubší zainteresovanosti, a obávám se, že na vině je právě obsazení - nějak jsem nedokázala věřit, že starý Meecham měl někdy jinou tvář, než tu zahořklou a nerudnou, úsměvy ke své ženě ve vzpomínkových sekvencích působily násilně a neupřímně (jako kdyby se na vás chtěl hřejivě usmát třeba Hitler) a vztahy se synem můj dojem jen potvrzovaly. Ne právě lichotivé zobrazení stáří, které bývá smutnou záležitostí, a tak není divu, že se v něm vyskytuje stejný vzdor jako u malých dětí, který žádá pochopení a toleranci, v tomto případě mně však palce silou držení nezbělely, je mi líto...
mat.ilda
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina