Sledovat film Pancho se žení online

Přehrajte si film Pancho se žení online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 92 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Pancho se žení na CS Film!
  Sledovat Pancho se žení online
Žánr:
komedie
Režie:
Rudolf II. Hrušínský
Hrají:
Rudolf II. Hrušínský (Pancho), Vlasta Matulová (Rosita), Jindřich Plachta (otec Rosity), Jarmila Májová (matka Rosity), Josef Kemr (Pedro), Eva Klenová (Pedrova milenka)
Země:
Československo
Rok výroby:
1946
Popis:
Veselá parodie na rodokapsové příběhy.

Dobrodruh Pancho ze zakouká do krásné Rosity, ale ta se má na přání rodičů vdát za přihlouplého Pedra. Ten cestuje za dívkou s průvodním dopisem, který se ovšem pokusí zneužít nejdříve Pancho a pak i lupič Manuel, aby dívku dostali oni. Ta raději uteče z domova a po sérii nedorozumění a náhod se Panchovi podaří Rositu získat a stát se jejím manželem. Druhý a poslední režijní pokus mladičkého Rudolfa Hrušínského byl natočen na sklonku roku 1944, ale na plátna se dostal po úpravách až v roce 1946. Objevuje se zde poprvé v celovečerním filmu ve svých šestapadesáti letech Jarmila Kurandová.
Sledujte na:
CS Film

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 92 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.