Sledovat film P.S. Miluji tě online

Přehrajte si film P.S. Miluji tě online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1131 filmů a 107 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film P.S. Miluji tě
  Trailer k filmu P.S. Miluji tě   Sledovat P.S. Miluji tě online
Žánr:
Drama, Komedie
Režie:
Richard LaGravenese
Hrají a postavy:
Hilary Swanková (Holly Kennedyová), Gerard Butler (Gerry Kennedy), Lisa Kudrowová (Denise Hennesseyová), Gina Gershonová (Sharon McCarthyová), James Marsters (John McCarthy), Kathy Batesová (Elizabeth)
Země:
USA
Rok výroby:
2007
Popis:
Slova, pro něž stojí za to žít...Miluji Tě

Holly Kennedy je krásná a chytrá a je provdána za lásku svého života - Gerryho. Když však Gerry náhle zemře, ztratí i Holly chuť žít. Jediný člověk, který jí může pomoci, tu již bohužel není. Nikdo nezná Holly lépe než Gerry. Takže to, co nachystal ještě před smrtí, se zdá jako dobrý plán. Před tím, než Gerry zemřel, napsal Holly několik dopisů, které jí mají provázet nejen v jejím smutku, ale také ve znovuobjevování sebe sama. První vzkaz dorazí v den Hollyiných 30. narozenin ve formě dortu a k jejímu zděšení i nahrané magnetofonové pásky, kde jí Gerry nabádá, aby si vyšla ven a slavila. Během následujících týdnů a měsíců přichází neobvyklým způsobem další dopisy, každý z nich ji posílá do nového dobrodružství a každý také končí slovy: P.S. Miluji Tě. Hollyina matka a její nejlepší kamarádky, Sharon a Denise, se začínají obávat, že Gerryho dopisy drží Holly stále připoutanou k minulosti, ale ve skutečnosti ji posouvají dál směrem k nové budoucnosti.
Hodnocení:
71 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 107 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski