Sledovat film Obłędny rycerz online

Přehrajte si film Obłędny rycerz online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1129 filmů a 107 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Obłędny rycerz
  Trailer k filmu Obłędny rycerz   Sledovat Obłędny rycerz online
Žánr:
akční, dobrodružný, historický, komedie, romantický
Režie:
Brian Helgeland
Hrají a postavy:
Heath Ledger (Sir Ulrich von Lichtenstein of Gelderland), Rufus Sewell (Count Adhemar of Anjou), Shannyn Sossamonová (slečna Jocelyn), Paul Bettany (Geoffrey Chaucer), Laura Fraserová (Kate the Farrier), Mark Addy (Roland)
Země:
USA
Rok výroby:
2001
Popis:
Dobrodružný romantický příběh, jehož hlavní atrakcí jsou strhující rytířské souboje, nabízí zábavnou podívanou.

Ve 14. století byly turnaje vyhrazeny pouze šlechticům, ale přesto se stalo, že syn doškáře William Thatcher vstoupil na kolbiště a vyhrál. Jako chlapec se dostal do služby rytíře Henryho a provázel ho na cestách po Francii. Teď však jeho pán při jednom turnaji zemřel a William se rozhodl zkusit štěstí. Navlékl si jeho brnění, vymyslel si šlechtické jméno Ulrich von Lichtenstein a vyrazil do boje. Ale vydělávat si na živobytí jako potulný rytíř nebylo ve středověku nijak snadné. William a jeho přátelé, k nimž se přidává i budoucí slavný spisovatel Jeoffrey Chaucer, nejprve musí získat osvědčení o šlechtickém titulu, poté novou zbroj a v neposlední řadě také zvučné jméno. Když se však zahledí do očí půvabné lady Jocelyn, postaví se proti němu nebezpečný a zákeřný Adhemar, který chce obdivovaného mladíka zničit.
Hodnocení:
71 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 107 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski