Sledovat film Noe: Wybrany przez Boga online

Přehrajte si film Noe: Wybrany przez Boga HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodružný, drama, fantasy Noe: Wybrany przez Boga na TVP1!
  Trailer k filmu Noe: Wybrany przez Boga   Sledovat Noe: Wybrany przez Boga online
Žánr:
dobrodružný, drama, fantasy
Režie:
Darren Aronofsky
Hrají a postavy:
Russell Crowe (Noah), Jennifer Connellyová (Naameh), Ray Winstone (Tubal-cain), Anthony Hopkins (Methuselah), Emma Watsonová (Ila), Logan Lerman (Ham)
Země:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Konec světa právě začíná.

Svět už zachránila řada hrdinů, ale on byl první. Noe. Zneklidňující vidina smrtící záplavy pronásleduje Noema ve snách čím dál častěji. Tu i další podivná znamení mu pomůže rozluštit moudrý Metuzalém. Země se ocitla na kraji propasti, kam ji zavlekla lidská rasa. Nejvyšší se rozhodl pro kompletní restart v podobě gigantické potopy a pro obnovu člověčího druhu si vybral právě Noema a jeho početnou rodinu. A protože Noe ví, že zkáza přijde s vodou, začne stavět archu, obří loď, na níž by se on i jeho rodina zachránili. Během stavby se musí potýkat nejen s nedostatkem času, vlastními pochybami, obavami svých blízkých, ale i s otevřenou nenávistí soukmenovců v čele s krutým potomkem slavného bratrovraha Kaina. Kromě toho musí na plavbu přizvat i zástupce všech živočišných druhů, aby život na "nové" Zemi mohl být úplný. Největší katastrofa v dějinách planety v tu chvíli může začít.
Hodnocení:
58 %
Sledujte na:
TVP1 TVP1 Archív a všechna videa pořadů televize TVP1 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski