Sledovat film Návrat Falcona online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Návrat Falcona
  Sledovat 1531 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Akční, Dobrodružný
Režie:
Ernie Barbarash
Hrají a postavy:
Michael Jai White (John Chapman), Neal McDonough (Manny Ridley), Laila Aliová (Cindy Chapman), Lateef Crowder (Carlo Bororo), Millie Ruperto (Katarina Da' Silva), Hazuki Kato (Tomoe)
Scénář:
Yan T. Parazi
Země:
USA
Rok výroby:
2013
Popis:
Příběh vypráví o bývalém vojákovi Johnu "Falconu" Chapmanovi, který se utápí v alkoholu, když právě nemá co zlikvidovat. Zrovna v tu chvíli jej však navštíví sestra. Ta je však unesena a Folconovi nezbývá nic jiného než odhodit láhev alkoholu a vyměnit za své bojové schopnosti. Únosce se mu podaří vypátrat až v samotném Sao Paulu...
Hodnocení:
58 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko