Film Noc v muzeu

Sledovat film
Noc v muzeu
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 131 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Všechno ožije...
V příběhu plném fantazie ožívá noc co noc ve slavném Přírodovědném muzeu sama historie. To vše k velké nelibosti smolařského hlídače Larryho Daleye, který se v newyorském Muzeu přírodní historie nechá zaměstnat z dobrého důvodu: zoufale potřebuje sehnat práci, aby dokázal svému synovi, že nestojí za starou bačkoru. Jeho darebný předchůdce se mu však zapomene zmínit o tom, že všechny místní exponáty - včetně prezidenta Teddyho Roosevelta, hunského vůdce Attily a obří kostry Tyrannosaura Rexe - ožívají ve chvíli, kdy zaklapnou dveře za posledním návštěvníkem!

Žánr: Akční, Komedie, Mysteriózní, Rodinný
Režie: Shawn Levy
Hrají a postavy: Ben Stiller (Larry Daley), Carla Guginová (Rebecca), Dick Van Dyke (Cecil), Mickey Rooney (Gus), Bill Cobbs (Reginald), Jake Cherry (Nick Daley)
Scénář: Ben Garant, Thomas Lennon, Milan Trenc
Země: USA
Rok výroby: 2006
Hodnocení: 65 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko