Film Nikdy neříkej nikdy

Sledovat film
Nikdy neříkej nikdy
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Sean Connery jako James Bond v thrilleru plném akce nejvyššího kalibru, která vám zaručeně zvýší hladinu adrenalinu v krvi!
Když krutá organizace SPECTRE unese dvě jaderné střely, vydává se James Bond po jejich stopách. Musí nalézt aktivní jaderné hlavice dříve, než jejich ničivá síla bude obrácena proti okolnímu světu. Smrtící stopa vede k Largovi, charismatickému nepřátelskému agentovi a jeho nebezpečné asistentce Fatimě Blush, krásné vražedkyni, která se nejprve pomiluje se svou obětí a pak ji zabije. Bond také objeví nečekaného spojence v Largově okouzlující milence Domino, která mu pomůže v boji proti silám SPECTRE, jež se blíží s jednou z nukleárních zbraní k zamýšlenému cíli: Washingtonu D.C.!

Žánr: Thriller, Akční, Dobrodružný
Režie: Irvin Kershner
Hrají a postavy: Sean Connery (James Bond), Kim Basingerová (Domino Petachi), Klaus Maria Brandauer (Maximilian Largo), Barbara Carreraová (Fatima Blush), Max von Sydow (Ernst Stavro Blofeld), Bernie Casey (Felix Leiter)
Scénář: Kevin McClory, Jack Whittingham, Ian Fleming
Země: Velká Británie, USA, Německo
Rok výroby: 1983
Hodnocení: 62 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko