Sledovat film Nikdy neříkej nikdy online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Nikdy neříkej nikdy
  Trailer k filmu Nikdy neříkej nikdy   Sledovat 1529 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Thriller
Režie:
Irvin Kershner
Hrají a postavy:
Sean Connery (James Bond), Kim Basingerová (Domino Petachiová), Klaus Maria Brandauer (Maximilian Largo), Barbara Carreraová (Fatima Blushová), Max von Sydow (Ernst Stavro Blofeld), Bernie Casey (Felix Leiter)
Scénář:
Kevin McClory, Jack Whittingham, Ian Fleming, Lorenzo Semple Jr., Ian La Frenais, Dick Clement
Země:
Velká Británie, USA, Německo
Rok výroby:
1983
Popis:
Sean Connery jako James Bond v thrilleru plném akce nejvyššího kalibru, která vám zaručeně zvýší hladinu adrenalinu v krvi!

Když krutá organizace SPECTRE unese dvě jaderné střely, vydává se James Bond po jejich stopách. Musí nalézt aktivní jaderné hlavice dříve, než jejich ničivá síla bude obrácena proti okolnímu světu. Smrtící stopa vede k Largovi, charismatickému nepřátelskému agentovi a jeho nebezpečné asistentce Fatimě Blush, krásné vražedkyni, která se nejprve pomiluje se svou obětí a pak ji zabije. Bond také objeví nečekaného spojence v Largově okouzlující milence Domino, která mu pomůže v boji proti silám SPECTRE, jež se blíží s jednou z nukleárních zbraní k zamýšlenému cíli: Washingtonu D.C.!
Hodnocení:
62 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko