Sledovat film Ronin online

Přehrajte si film Ronin online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 95 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, dobrodružný, krimi, thriller Ronin na !
  Trailer k filmu Ronin   Sledovat Ronin online
Žánr:
akční, dobrodružný, krimi, thriller
Režie:
John Frankenheimer
Hrají a postavy:
Robert De Niro (Sam), Jean Reno (Vincent), Natascha McElhoneová (Deirdre), Stellan Skarsgard (Gregor), Sean Bean (Spence), Skipp Sudduth (Larry)
Země:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
1998
Popis:
Akční thriller o skupině bývalých špičkových agentů, kteří mají v nebezpečné akci získat za bohatou odměnu tajemný kufřík.

Ronin je japonské označení pro samuraje, který ztratil své pána, kterému měl sloužit a ochraňovat ho i za cenu vlastního života. Podobně je na tom i skupina šesti bývalých agentů zpravodajských služeb, v čele s bývalým agentem CIA Samem. Tito jsou povolaní do Francie na mimořádně nebezpečnou akci. Nikdo z celého týmu neví, kdo je vlastně najal, nikdo nezná motivaci svých partnerů a nejasný je i obsah tajemného kufříku, jehož se mají zmocnit. Jediná věc, o které nepochybují je, že jmenovaný kufřík je přísně stražený a jeho získání si vyžaduje profesionalitu, odvahu a schopnost riskovat i vlastní život...
Hodnocení:
73 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.