Film Dnes neumírej

Sledovat film
Dnes neumírej
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Další pokračování úspěšné série
Nejnovější mise Jamese Bonda začíná v demilitarizované zóně mezi Severní a Jižní Koreou. Film začíná atraktivní honičkou vznášedel nad zaminovaným polem - nepřetržitá akce až do konečných titulků. Z Hong Kongu přes Kubu do Londýna. Bond krouží po světě, aby odhalil zrádce a aby zabránil válce katastrofických rozměrů. Setká se s Jinx a s Mirandou Frostovou. Při napínavém pronásledování megalomanského Gustava Gravese a jeho nelítostného pobočníka Zaa se Bond dostane na Island do Gravesova ledového paláce. Tam pozná novou technicky špičkovou zbraň. Film dospěje k nezapomenutelnému závěru - návrat do Koreje, kde to všechno začalo. Pierce Brosnan, který hrál ve veleúspěšných filmech "GoldenEye", "Tomorrow Never Dies" a "The World is Not Enough", se znovu ujal role Jamese Bonda, který se dostane do vážných problémů, když je tajná operace v Severní Koreji ohrožena neznámým zrádcem. Dvě dívky, po Bondově boku, jsou americká herečka Halle Berryová a začínající rodilá Londýňanka Rosamunda Pikeová...

Žánr: Akční, Dobrodružný, Krimi, Thriller
Režie: Lee Tamahori
Hrají a postavy: Pierce Brosnan (James Bond), Halle Berryová (Jinx), Toby Stephens (Gustav Graves), Rosamund Pikeová (Miranda Frostová), Rick Yune (Zao), Judi Denchová (M)
Scénář: Robert Wade, Neal Purvis, Ian Fleming
Země: Velká Británie, USA
Rok výroby: 2002
Hodnocení: 63 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko