Sledovat film Jeden svět nestačí online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Jeden svět nestačí
  Trailer k filmu Jeden svět nestačí   Sledovat 1591 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Krimi, Thriller
Režie:
Michael Apted
Hrají a postavy:
Pierce Brosnan (James Bond), Sophie Marceauová (Elektra Kingová), Robert Carlyle (Victor Zokas), Denise Richardsová (Dr. Christmas Jonesová), Robbie Coltrane (Valentin Dmitrovich Zukovsky), Judi Denchová (M)
Scénář:
Neal Purvis, Robert Wade, Bruce Feirstein, Ian Fleming
Země:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
1999
Popis:
Agent 007 James Bond opět v akci!

Když je agent 007 pověřen ochranou dědičky ropného impéria, stane tváří v tvář svému nejvražednějšímu protivníkovi - Renardovi, nemilosrdnému anarchistovi, jehož odolnost vůči bolesti z něj dělá nezastavitelného nepřítele.
Hodnocení:
65 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko