Sledovat film Útěk z New Yorku online

Přehrajte si film Útěk z New Yorku online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1301 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Útěk z New Yorku
  Trailer k filmu Útěk z New Yorku   Sledovat Útěk z New Yorku online
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Krimi, Science Fiction, Thriller
Režie:
John Carpenter
Hrají a postavy:
Kurt Russell (Snake Plissken), Lee Van Cleef (Hauk), Ernest Borgnine (taxikář), Donald Pleasence (prezident), Isaac Hayes (vévoda), Season Hubleyová (dívka v přeplněném O'Nuts)
Země:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
1981
Popis:
Film Johna Carpentera.

Film pracuje s prvky žánru science-fiction a vypráví o vězení budoucnosti, kdy je v roce 1997 celý Manhattan jedním obrovským, mimořádně střeženým vězením. Dvacet metrů vysoké zdi lemují celý ostrov. Vně zdí jsou miny a stovky policistů, kteří zastřelí vše, co se kde pohne. Uvnitř vězeňských zdí však není ani jediný hlídač. Tři miliony vězňů žijí ve světě, který si oni sami vytvořili. Pravidla jsou jednoduchá: Kdo se jednou dostane dovnitř, nikdy nevyjde ven...
Hodnocení:
71 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski