Sledovat film Nicholas Nickleby online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Film Nicholas Nickleby
  Trailer k filmu Nicholas Nickleby   Sledovat 1422 filmů a 125 stanic bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
Douglas McGrath
Hrají a postavy:
Stella Gonetová (Paní Nicklebyová), Andrew Havill (Pan Nickleby), Henry McGrath (Dítě Nicholas Nickleby), Hugh Mitchell (Chlapec Nicholas Nickleby), Poppy Rogersová (Dítě Kate Nicklebyová), Jessie Lou Robertsová (Mladá Kate Nicklebyová)
Scénář:
Charles Dickens, Douglas McGrath
Země:
USA, Velká Británie, Německo, Nizozemí
Rok výroby:
2002
Popis:
Přepis románu Charlese Dickense vypráví o mladém Nicholasovi a jeho rodině, která se po otcově smrti ocitá v nouzi a vydává se do Londýna hledat pomoc u strýce Ralpha. Ten si však nehodlá příbuzné uvázat na krk a nejprve se zbaví Nicholase - pošle ho do chlapecké školy v severní Anglii, kde vládne tvrdě a nemilosrdně sadista Squeers. Nicholas však s pomocí osiřelého spolužáka Smikea uteče. Na zpáteční cestě se setkávají s hereckou společností a nakonec se jim podaří rodinu Nicklebyů zachránit.
Hodnocení:
72 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko