Film Nicholas Nickleby

Sledovat film
Nicholas Nickleby
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Přepis románu Charlese Dickense vypráví o mladém Nicholasovi a jeho rodině, která se po otcově smrti ocitá v nouzi a vydává se do Londýna hledat pomoc u strýce Ralpha. Ten si však nehodlá příbuzné uvázat na krk a nejprve se zbaví Nicholase - pošle ho do chlapecké školy v severní Anglii, kde vládne tvrdě a nemilosrdně sadista Squeers. Nicholas však s pomocí osiřelého spolužáka Smikea uteče. Na zpáteční cestě se setkávají s hereckou společností a nakonec se jim podaří rodinu Nicklebyů zachránit.

Žánr: Drama
Režie: Douglas McGrath
Hrají a postavy: Stella Gonetová (Paní Nicklebyová), Andrew Havill (Pan Nickleby), Henry McGrath (Dítě Nicholas Nickleby), Hugh Mitchell (Chlapec Nicholas Nickleby), Poppy Rogersová (Dítě Kate Nicklebyová), Jessie Lou Robertsová (Mladá Kate Nicklebyová)
Scénář: Charles Dickens, Douglas McGrath
Země: USA, Velká Británie, Německo, Nizozemí
Rok výroby: 2002
Hodnocení: 72 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko