Sledovat film Nicholas Nickleby online

Přehrajte si film Nicholas Nickleby online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1129 filmů a 107 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Nicholas Nickleby
  Trailer k filmu Nicholas Nickleby   Sledovat Nicholas Nickleby online
Žánr:
drama
Režie:
Douglas McGrath
Hrají a postavy:
Stella Gonetová (Paní Nicklebyová), Andrew Havill (Pan Nickleby), Henry McGrath (Dítě Nicholas Nickleby), Hugh Mitchell (Chlapec Nicholas Nickleby), Poppy Rogersová (Dítě Kate Nicklebyová), Jessie Lou Robertsová (Mladá Kate Nicklebyová)
Země:
USA, Velká Británie, Německo, Nizozemí
Rok výroby:
2002
Popis:
Přepis románu Charlese Dickense vypráví o mladém Nicholasovi a jeho rodině, která se po otcově smrti ocitá v nouzi a vydává se do Londýna hledat pomoc u strýce Ralpha. Ten si však nehodlá příbuzné uvázat na krk a nejprve se zbaví Nicholase - pošle ho do chlapecké školy v severní Anglii, kde vládne tvrdě a nemilosrdně sadista Squeers. Nicholas však s pomocí osiřelého spolužáka Smikea uteče. Na zpáteční cestě se setkávají s hereckou společností a nakonec se jim podaří rodinu Nicklebyů zachránit.
Hodnocení:
72 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 107 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski