Sledovat film
Nebezpečný klient
online

Film Nebezpečný klient
  Trailer k filmu Nebezpečný klient Trailer
Přehrajte si film Nebezpečný klient HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 449 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Susan Sarandonová v roli advokátky, chránící malého svědka.
Jedenáctiletý Mark se stane náhodným svědkem sebevraždy mafiánského právníka Jeroma Clifforda, jenž mu před smrtí prozradí úkryt mrtvého těla jedné mafiánské oběti. Jeho svědectví může rozhodujícím způsobem pomoci federálním agentům i státnímu zástupci Royi Foltriggovi, který chce tento případ využít pro své politické ambice. Vyděšený Mark si za ušetřený dolar najme rozvodovou právničku Reggii, s níž se pustí do nerovného boje s mafiánskými zabijáky, vyslanými k jeho likvidaci, i dotěrným státním zástupcem.

Režie: Joel Schumacher
Hrají a postavy: Susan Sarandonová (Reggie Loveová), Tommy Lee Jones (Roy Foltrigg), Mary-Louise Parkerová (Dianne Swayová), Anthony LaPaglia (Barry Muldano), J.T. Walsh (Jason McThune), Anthony Edwards (Clint Von Hooser)
Země: USA
Rok výroby: 1994
Hodnocení: 66 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT2 26.5.2023 21:35
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська