Sledovat film Nebezpečné líbánky online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Nebezpečné líbánky
  Trailer k filmu Nebezpečné líbánky   Sledovat 1481 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Krimi, Mysteriózní
Režie:
Paul Shapiro
Hrají a postavy:
Summer Glauová (Lindsey Ross Forrest), Chris Carmack (Trevor Forrest), Zoe McLellanová (Gwen Merced), Erik Palladino (Sherrick), Mark Harelik (Ship Captain), Emily Foxlerová (Kim)
Země:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Lindsey a Trevor jsou úžasný pár... Po svatbě na Havaji je čekají líbánky na výletní lodi. Vše vypadá dokonale, ale jen do té chvíle, než posádka lodi zjistí, že Trevor a Lindsey na lodi chybí... Po vyčerpávajícím pátrání, důkladné prohlídce plavidla nachází Lindsey na prázdném schodišti, v kaluži krve a zmatenou... Nemůže si vzpomenout, co se v noci stalo. Po Trevorovi ani stopy a tak se předpokládá, že se během plavby ztratil v moři... Pátrání začíná...
Hodnocení:
47 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski