Film Nebezpečné líbánky

Sledovat film
Nebezpečné líbánky
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Lindsey a Trevor jsou úžasný pár... Po svatbě na Havaji je čekají líbánky na výletní lodi. Vše vypadá dokonale, ale jen do té chvíle, než posádka lodi zjistí, že Trevor a Lindsey na lodi chybí... Po vyčerpávajícím pátrání, důkladné prohlídce plavidla nachází Lindsey na prázdném schodišti, v kaluži krve a zmatenou... Nemůže si vzpomenout, co se v noci stalo. Po Trevorovi ani stopy a tak se předpokládá, že se během plavby ztratil v moři... Pátrání začíná...

Žánr: Drama, Krimi, Mysteriózní
Režie: Paul Shapiro
Hrají a postavy: Summer Glauová (Lindsey Ross Forrest), Chris Carmack (Trevor Forrest), Zoe McLellanová (Gwen Merced), Erik Palladino (Sherrick), Mark Harelik (Ship Captain), Emily Foxlerová (Kim)
Scénář: Ron McGee
Země: USA
Rok výroby: 2010
Hodnocení: 47 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko