Sledovat film Nebezpečné líbánky online

Přehrajte si film Nebezpečné líbánky online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1071 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, krimi, mysteriózní Nebezpečné líbánky na !
  Trailer k filmu Nebezpečné líbánky   Sledovat Nebezpečné líbánky online
Žánr:
drama, krimi, mysteriózní
Režie:
Paul Shapiro
Hrají a postavy:
Summer Glauová (Lindsey Ross Forrest), Chris Carmack (Trevor Forrest), Zoe McLellanová (Gwen Merced), Erik Palladino (Sherrick), Mark Harelik (Ship Captain), Emily Foxlerová (Kim)
Země:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Lindsey a Trevor jsou úžasný pár... Po svatbě na Havaji je čekají líbánky na výletní lodi. Vše vypadá dokonale, ale jen do té chvíle, než posádka lodi zjistí, že Trevor a Lindsey na lodi chybí... Po vyčerpávajícím pátrání, důkladné prohlídce plavidla nachází Lindsey na prázdném schodišti, v kaluži krve a zmatenou... Nemůže si vzpomenout, co se v noci stalo. Po Trevorovi ani stopy a tak se předpokládá, že se během plavby ztratil v moři... Pátrání začíná...
Hodnocení:
47 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski