Sledovat film Appaloosa online

Přehrajte si film Appaloosa online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1305 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Appaloosa
  Trailer k filmu Appaloosa   Sledovat Appaloosa online
Žánr:
Western
Režie:
Ed Harris
Hrají a postavy:
Robert Jauregui (Marshall Jack Bell), Jeremy Irons (Randall Bragg), Timothy V. Murphy (Vince), Luce Rains (Dean), James Tarwater (Chalk), Boyd Kestner (Bronc)
Země:
USA
Rok výroby:
2008
Popis:
Bouřlivá akce a nervydrásající napětí.

Píše se rok 1870. Gringo Matt se vrací z války domů, ke své rodině, která se ho kdysi jako sirotka ujala a vychovala. Nic ale není, jak si představoval. Před kostelem v městečku mu Mexičan Chuy ukradne grošovaného hřebce, s nímž počítal na chov. Matt se rozhodne svého koně získat zpět za každou cenu, i když zloděj je obklopen partou nelítostných zabijáků. Shodou okolností pomoc v nelehké situaci právě potřebuje bezbranná mexická kráska, kterou Chuy násilím u sebe drží. Brzy je zřejmé, že na oba čeká boj o přežití.
Hodnocení:
67 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski