Sledovat film Sicario: Nájemný vrah online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Sicario: Nájemný vrah
  Trailer k filmu Sicario: Nájemný vrah   Sledovat 1550 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Akční, Drama, Krimi, Mysteriózní, Thriller
Režie:
Denis Villeneuve
Hrají a postavy:
Emily Bluntová (Kate Macerová), Benicio Del Toro (Alejandro), Josh Brolin (Matt), Victor Garber (Jennings), Jon Bernthal (Ted), Daniel Kaluuya (Reggie)
Scénář:
Taylor Sheridan
Země:
USA
Rok výroby:
2015
Popis:
Státní hranice je jen jedna z hranic, kterou je třeba překonat.

Idealistickou agentku FBI pověří důstojník elitní vládní operační skupiny, aby v příhraniční oblasti mezi USA a Mexikem, kde neplatí žádné zákony, podpořila eskalující válku proti drogám. Tým vedený tajemným poradcem s pochybnou minulostí se tajně vydává na cestu, během které je Kate nucena v zájmu přežití pochybovat o všem, v co dosud věřila.
Hodnocení:
76 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko