Film
Disturbia

Film Disturbia
  Trailer  k filmu Disturbia
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Každý vrah je něčí soused...
Šestnáctiletý Kale havaruje autem a přitom zemře jeho otec. Mladík o rok později napadne učitele a je odsouzen k domácímu vězení. Z nudy se začne věnovat sledování lidí v sousedství. Zaměří se zejména na dívku Ashley, která se právě přistěhovala. Později ho však zaujme i pan Turner, jehož začne podezírat, že je sériovým vrahem, o němž se mluví v televizi. Kale se sblíží s Ashley a spolu s kamarádem Ronniem špehují Turnera; čím dál tím víc se upevňují v podezření. Zdánlivě nevinná zábava má málem tragické vyústění, protože nebezpečný vrah se rozhodne nepohodlnou trojici zlikvidovat i s Kaleovou matkou.

Režie: D.J. Caruso
Hrají a postavy: Shia LaBeouf (Kale), Sarah Roemerová (Ashley), Carrie-Anne Mossová (Julie), David Morse (pan Turner), Aaron Yoo (Ronnie), Jose Pablo Cantillo (důstojník Gutierrez)
Země: USA
Rok výroby: 2007
Hodnocení: 68 %
Vysíláno na: Prima MAX
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina