Film
Osm hrozných

Film Osm hrozných
  Trailer k filmu Osm hrozných Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 151 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Nikomu se nedá věřit. Všechny je třeba nenávidět.
Lovec lidí, známý jako Kat, veze hledanou vražedkyni Daisy do okresního města, aby mohl vyinkasovat odměnu. Když jim silná vichřice zabrání pokračovat v cestě, rozhodne se hledat útočiště v hostinci u Minnie, který je oblíbenou zastávkou dostavníků. Ve dveřích je však nevítá majitelka, ale několik cizinců, kteří se rozhodně netváří přívětivě.

Originální název:

The Hateful Eight

Hrají a postavy: Samuel L. Jackson (Major Marquis Warren), Kurt Russell (John Ruth), Jennifer Jason Leighová (Daisy Domergue), Walton Goggins (šerif Chris Mannix), Demián Bichir (Bob), Tim Roth (Oswaldo Mobray)
Scénář: Quentin Tarantino
Země: USA
Rok výroby: 2015
Hodnocení: 78 %
Vysíláno na: Nova Cinema
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська