Sledovat film Na pokraji slávy online

Přehrajte si film Na pokraji slávy online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1479 filmů a 122 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Na pokraji slávy
  Trailer k filmu Na pokraji slávy   Sledovat Na pokraji slávy online
Žánr:
Drama, Komedie, Romantický
Režie:
Cameron Crowe
Hrají a postavy:
Billy Crudup (Russell Hammond), Frances McDormandová (Elaine Millerová), Kate Hudsonová (Penny Laneová), Jason Lee (Jeff Bebe), Patrick Fugit (William Miller), Zooey Deschanelová (Anita Millerová)
Země:
USA
Rok výroby:
2000
Popis:
Vyraz si se svou oblíbenou kapelou. Užij si to. Ale nevěř tomu.

Patnáctiletý Will je zcela oslněn dárkem od své sestry, která odešla z domova a věnovala mu svou sbírku desek rockových kapel. Will přispívá do školních časopisů a obdivně vzhlíží k hudebnímu kritikovi Lesteru Bangsovi. Náhodně se seznámí s kapelou Stillwater, která je právě na vzestupu a prestižní hudební časopis Rolling Stone se na něj obrátí, aby o ní napsal článek. Patnáctiletý Will odjíždí na turné. Má před sebou těžký úkol: uchovat si nadhled v bláznivém světě rockových produkcí, nepropadnout alkoholu ani drogám a ještě napsat objektivní článek. Neusnadňuje mu to přátelství s kytaristou Russelem, ani přítomnost nezbytného doprovodu několika náruživých fanynek. Navíc Will zjišťuje, že v zákulisí je všechno jinak.
Hodnocení:
78 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko