Sledovat film
Na pokraji slávy
online

Film Na pokraji slávy
  Trailer  k filmu Na pokraji slávy
Přehrajte si film Na pokraji slávy HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 312 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Vyraz si se svou oblíbenou kapelou. Užij si to. Ale nevěř tomu.
Patnáctiletý Will je zcela oslněn dárkem od své sestry, která odešla z domova a věnovala mu svou sbírku desek rockových kapel. Will přispívá do školních časopisů a obdivně vzhlíží k hudebnímu kritikovi Lesteru Bangsovi. Náhodně se seznámí s kapelou Stillwater, která je právě na vzestupu a prestižní hudební časopis Rolling Stone se na něj obrátí, aby o ní napsal článek. Patnáctiletý Will odjíždí na turné. Má před sebou těžký úkol: uchovat si nadhled v bláznivém světě rockových produkcí, nepropadnout alkoholu ani drogám a ještě napsat objektivní článek. Neusnadňuje mu to přátelství s kytaristou Russelem, ani přítomnost nezbytného doprovodu několika náruživých fanynek. Navíc Will zjišťuje, že v zákulisí je všechno jinak.

Originální název:

Almost Famous

Režie: Cameron Crowe
Hrají a postavy: Billy Crudup (Russell Hammond), Frances McDormandová (Elaine Millerová), Kate Hudsonová (Penny Laneová), Jason Lee (Jeff Bebe), Patrick Fugit (William Miller), Zooey Deschanelová (Anita Millerová)
Scénář: Cameron Crowe
Země: USA
Rok výroby: 2000
Hodnocení: 79 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Paramount Network HBO HBO2 13.11.2023 20:00
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina