Sledovat film Listopadová romance online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Listopadová romance
  Trailer k filmu Listopadová romance   Sledovat 1559 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie, Romantický
Režie:
Pat O'Connor
Hrají a postavy:
Keanu Reeves (Nelson Moss), Charlize Theronová (Sara Deeverová), Jason Isaacs (Chaz), Greg Germann (Vince), Liam Aiken (Abner), Robert Joy (Raeford Dunne)
Scénář:
Herman Raucher, Paul Yurick, Kurt Voelker
Země:
USA
Rok výroby:
2001
Popis:
Romantické melodrama o úspěšném sucharovi, jehož život obrátí naruby shoda náhod a krásná dívka, která je víc než jen jeho pravým opakem.

Remake stejnojmenného filmu Sandy Dennise z roku 1968. Příběh ženy, která má každý měsíc jiného přítele. V listopadu je jím známý New Yorský magnát, který si ji chce vzít za ženu. Netuší však její tajemství, jež je důvodem jejích krátkých romancí. Žena umírá...
Hodnocení:
68 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko