Film
Může se to stát i vám

Film Může se to stát i vám
  Trailer k filmu Může se to stát i vám Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 147 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Téměř pohádkový příběh o lásce, která začala dvoumilionovým spropitným.
Číšnice Yvonne poprvé potkává policejního úředníka Charlieho, když se přijde najíst do restaurace, kde pracuje. Nemá dost peněz, aby ji dal propitné, a tak ji slíbí, že se s ní rozdělí o půlku případné výhry na tiketu, který si právě koupil. Skeptická Yvonne je přesvědčená, že Charlie je jen další lakomec a nebere jeho řeči vážně. Když však skutečně vyhraje 4 milióny dolarů, je překvapená, že Charlie chce svůj slib dodržet...

Režie: Andrew Bergman
Hrají a postavy: Nicolas Cage (Charlie Lang), Bridget Fondová (Yvonne Biasiová), Rosie Perezová (Muriel Langová), Wendell Pierce (Bo Williams), Isaac Hayes (Angel), Víctor Rojas (Jesu)
Scénář: Jane Andersonová
Země: USA
Rok výroby: 1994
Hodnocení: 64 %
Vysíláno na: Nova
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська