Sledovat film Na křídlech vážky online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Na křídlech vážky
  Trailer k filmu Na křídlech vážky   Sledovat 1317 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Thriller
Režie:
Tom Shadyac
Hrají a postavy:
Kevin Costner (Joe Darrow), Joe Morton (Hugh Campbell), Ron Rifkin (Dr. Charlie Dickinson), Linda Huntová (Sestra Madeline), Susanna Thompsonová (Dr. Emily Darrowová), Jacob Vargas (Pilot)
Země:
USA
Rok výroby:
2002
Popis:
Poselství lásky ze světa mrtvých.

Doktor z chicagské pohotovosti Joe Darrow se stále nedokáže vyrovnat se smrtí milované ženy. Těhotná Emily, která byla také lékařka, zahynula ve Venezuele při humanitární akci - autobus se při sesuvu půdy zřítil do propasti, jíž protéká prudká řeka a její tělo se nenašlo. Joe hledá zapomnění v práci, ale opakované nevysvětlitelné události, v nichž svou symbolickou roli hraje vážka (manželčino mateřské znamení a talisman), ho přivedou k myšlence, že Emily se s ním snaží navázat kontakt. Prostředníky jsou pacienti, kteří přežili klinickou smrt. Zoufalý Joe se domnívá, že jeho žena kdesi v Jižní Americe žije a vydává se v jejích stopách. A ty ho zavedou až do indiánské vesnice zcela izolované od okolního světa...
Hodnocení:
64 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski