Film Sedm životů

Sledovat film
Sedm životů
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Sedm jmen. Sedm cizinců. Jedno tajemství.
Režisér Štěstí na dosah a oscarový Will Smith přinášejí poutavý a napínavý příběh muže s děsivým tajemstvím, který se rozhodne napravit své hříchy tím, že zásadním způsobem změní život sedmi cizích osob. Jakmile se do toho pustí, nic ho nemůže odradit. Alespoň si to myslí. Ale Ben Thomas neměl nikdy tušení, že se do jedné z oněch osob zamiluje - a že právě ona ho začne měnit. Na počátku je sedm jmen: Ben Thomas, Holly Apelgren, Connie Tepos, George Ristuccia, Nicholas Adams, Ezra Turner a Emily Posa. Jediné, co mají společného, je to, že se každý z nich ocitl v kritické situaci a zoufale potřebuje pomoc, ať už finanční, duchovní či lékařskou - a nemají tušení o tom, že si je Ben pečlivě vybral jako aktéry jeho cesty za spásou. Ale Emily Posa, optimistická žena s nemocným srdcem, změní Benovy plány jediným způsobem, který rozhodně neočekával - sblíží se s ním - a převrátí naruby jeho názory na svět a na to, co je nebo není reálné.

Žánr: Drama
Režie: Gabriele Muccino
Hrají a postavy: Will Smith (Ben Thomas), Rosario Dawsonová (Emily Posaová), Woody Harrelson (Ezra Turner), Michael Ealy, Barry Pepper, Elpidia Carrillová (Connie Teposová)
Scénář: Grant Nieporte
Země: USA
Rok výroby: 2008
Hodnocení: 76 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko