Sledovat film Skrytá identita online

Přehrajte si film Skrytá identita online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 95 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online horor, záhady, thriller, fantasy Skrytá identita na !
  Trailer k filmu Skrytá identita   Sledovat Skrytá identita online
Žánr:
horor, záhady, thriller, fantasy
Režie:
Mans Marlind, Björn Stein
Hrají a postavy:
Julianne Mooreová (Cara Hardingová), Jonathan Rhys Meyers (David / Adam / Wesley), Jeffrey DeMunn (doktor Harding), Frances Conroyová (paní Bernburgová), Nathan Corddry (Stephen Harding), Brooklynn Proulxová (Sammy)
Země:
USA
Rok výroby:
2009
Popis:
Hra na schovávanou začíná. Najde si tě!

Kariéra doktorky Cary Jessup je postavena na odhalování skutečné podstaty rozdvojení osobnosti. V důsledku toho vypovídá u soudu. Výsledkem je mnoho vrahů odsouzených k trestu smrti za zločiny, které pravděpodobně spáchali právě ve schizofrenii. Vše se děje do doby, kdy jí její otec představí novému pacientu Adamovi. Ten bude testovat její racionální uvažování až do krajních mezí, a to zejména tím, že se postupně ukáže, že je nositelem osobností obětí nedávných vražd...
Hodnocení:
62 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.