Sledovat film Na dvoře je kůň, šéfe! online

Přehrajte si film Na dvoře je kůň, šéfe! online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1092 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Na dvoře je kůň, šéfe! na !
  Sledovat Na dvoře je kůň, šéfe! online
Žánr:
komedie
Režie:
Hynek Bočan
Hrají a postavy:
Petr Nárožný, Karel Heřmánek, Naďa Konvalinková, Jiřina Bohdalová, Vladimír Kratina, Pavel Nový
Země:
Československo
Rok výroby:
1983
Popis:
Parta českých podvodníků, vedená Petrem Nárožným, chystá nové kšeftíky. Nedopatřením přitom zkříží cestu francouzským překupníkům diamantů.

Francouzský překupník s diamanty dostává zprávu, že zboží už je v Praze. Interpol ale informoval českou policii, takže nebude tak lehké propašovat ho přes hranice. Mezitím Pepan, sňatkový podvodník, dělá jen malé kšeftíky. Plánuje ale velkou věc - chce vykrást zámek, který si nejdřív potřebuje důkladně oťuknout Vymyslí si, že by byli nenápadní, kdyby v rámci turistického ruchu prodávali suvenýry a vozili děti bryčkou. K tomu jim ale chybí kůň. Koně shání i emigrant Marat, který má za úkol propašovat přes hranice francouzského překupníka se zbožím. Ten ho také sežene a chce ho použít jako živou skrýš pro diamanty...
Hodnocení:
65 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski