Film Na dvoře je kůň, šéfe!

Sledovat film
Na dvoře je kůň, šéfe!
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 131 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Parta českých podvodníků, vedená Petrem Nárožným, chystá nové kšeftíky. Nedopatřením přitom zkříží cestu francouzským překupníkům diamantů.
Francouzský překupník s diamanty dostává zprávu, že zboží už je v Praze. Interpol ale informoval českou policii, takže nebude tak lehké propašovat ho přes hranice. Mezitím Pepan, sňatkový podvodník, dělá jen malé kšeftíky. Plánuje ale velkou věc - chce vykrást zámek, který si nejdřív potřebuje důkladně oťuknout Vymyslí si, že by byli nenápadní, kdyby v rámci turistického ruchu prodávali suvenýry a vozili děti bryčkou. K tomu jim ale chybí kůň. Koně shání i emigrant Marat, který má za úkol propašovat přes hranice francouzského překupníka se zbožím. Ten ho také sežene a chce ho použít jako živou skrýš pro diamanty...

Žánr: Komedie
Režie: Hynek Bočan
Hrají a postavy: Petr Nárožný, Karel Heřmánek, Naďa Konvalinková, Jiřina Bohdalová, Vladimír Kratina, Pavel Nový
Země: Československo
Rok výroby: 1983
Hodnocení: 65 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko