Sledovat film Slečna slušňák online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Slečna slušňák
  Trailer k filmu Slečna slušňák   Sledovat 1542 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Akční, Komedie, Krimi
Režie:
Paul Feig
Hrají a postavy:
Sandra Bullocková (Ashburnová), Melissa McCarthyová (Mullinsová), Demián Bichir (Hale), Marlon Wayans (Levy), Michael Rapaport (Jason Mullins), Jane Curtinová (paní Mullinsová)
Scénář:
Katie Dippold
Země:
USA
Rok výroby:
2013
Popis:
Jedna by druhou nejraději zabila. Ale šéf jim to zakázal.

Upjatá a konzervativní zvláštní agentka FBI Sarah Ashburnová je špičková vyšetřovatelka, která při své práci vždy postupuje metodicky. Krom pověstné preciznosti však proslula i neskonalou arogancí. Prostořeká Shannon Mullinsová zase patří ke "skvostům.
Hodnocení:
67 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko