Sledovat Avatar: Legenda o Aangovi online

Přehrajte si Avatar: Legenda o Aangovi online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 125 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 199 Kč měsíčně.
Avatar: Legenda o Aangovi
  Sledovat Avatar: Legenda o Aangovi online
Žánr:
Animovaný, Akční, Dobrodružný, Rodinný, Fantasy, Mysteriózní, Válečný
Režie:
Giancarlo Volpe
Hrají a postavy:
Zach Tyler (Aang), Mae Whitmanová (Katara), Jack De Sena (Sokka), Jessie Flowerová (Toph), Dante Basco (Prince Zuko), Dee Bradley Baker (Momo)
Scénář:
Michael Dante DiMartino, Bryan Konietzko, Aaron Ehasz, Elizabeth Welch Ehasz, Tim Hedrick, John O'Bryan
Země:
USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Svět, kde se seriál odehrává, obývají nejen podivuhodná zvířata, ale samozřejmě i lidé rozdělení do čtyř národů podle čtyř živlů, které někteří vyvolení dokáží pomocí zvláštního bojového umění ovládat. Tak tu máme Vodní kmeny (Water Tribes), Království země (Earth Kingdom), Vzdušné nomády (Air Nomads) a konečně Národ ohně (Fire Nation). Právě ten vede již sto let ničivou válku proti třem ostatním národům a jeho konečné vítězství je na dosah. Jediný, kdo by mohl nastolit znovu mír, je Avatar - věčně se převtělující vládce všech čtyř živlů. Jenže jeho nynější inkarnace je jenom dvanáctiletý kluk Aang, poslední žijící Vzdušný nomád. Právě on má před sebou dlouhou cestu za poznámím tajemství všech živlů, aby se stal plnohodnotným Avatarem a znovu nastolil rovnováhu ve světě. Naštěstí má věrné společníky z Vodních kmenů - mladého válečníka Sokku a jeho sestru Kataru, která se učí umění svého národa ovládat vodu. Po jejich stopách ale jde ctižádostivý princ Národa ohně Zuko a po cestě číhají i jiná mnohá nebezpečí.
Hodnocení:
90 %
Sledujte na:
HBO HBO Archív a všechna videa pořadů televize HBO online
Nicktoons Nicktoons Archív a všechna videa pořadů televize Nicktoons online

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko