Sledovat film Turbo online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 120 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Turbo
  Trailer k filmu Turbo   Sledovat 1484 filmů a 120 stanic bez závazků
Žánr:
Animovaný, Dobrodružný, Komedie, Rodinný
Režie:
David Soren
Hrají a postavy:
Ryan Reynolds (Turbo (hlas)), Paul Giamatti (Chet (hlas)), Michael Pena (Tito (hlas)), Samuel L. Jackson (Whiplash (hlas)), Luis Guzman (Angelo (hlas)), Bill Hader (Guy Gagné (hlas))
Země:
USA
Rok výroby:
2013
Popis:
On jezdí rychle. Oni zběsile.

Turbo je vysokorychlostní 3D animovaná komedie o šnekovi outsiderovi, který zázrakem získá nadpřirozenou schopnost být super rychlý. V tu chvíli se jeho sny rozjedou na plné obrátky. Až když se seznámí s partičkou chytrých a protřelých hlemýžďů, Turbo pochopí, že těžko uspěje sám bez pomoci druhých. Proto se rozhodne, že dá své srdce i ulitu všanc, aby pomohl svým kamarádům dosáhnout jejich velkého snu, než si sám splní ten svůj: zvítězit v závodu Indy 500. Turbo je obyčejný malý šnek, který má velký sen. Žít život hlemýždím tempem ho neuspokojuje, a proto chce zvýšit svoji rychlost. Neustále trénuje, k měření pokroku používá metr. Svůj nový rekord 1 metr dlouhou "dráhu" zvládne za 17 min. Turbo má před sebou jediný cíl - zúčastnit se největšího světového závodu - Indy 500.
Hodnocení:
65 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 120 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko