Sledovat film Lovecká sezóna online

Přehrajte si film Lovecká sezóna HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1127 filmů a 100 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online animovaný, dobrodružný, komedie, rodinný Lovecká sezóna na HBO2!
  Trailer k filmu Lovecká sezóna   Sledovat Lovecká sezóna online
Žánr:
animovaný, dobrodružný, komedie, rodinný
Režie:
Roger Allers, Jill Culton, Anthony Stacchi
Hrají a postavy:
Martin Lawrence (Boog (hlas)), Ashton Kutcher (Elliot (hlas)), Gary Sinise (Shaw (hlas)), Debra Messingová (Beth (hlas)), Billy Connolly (McSquizzy (hlas)), Georgia Engelová (Bobbie (hlas))
Země:
USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Jelen za všechny, všichni za medvěda.

Do života Booga, zdomácnělého medvěda grizzlyho bez jakýchkoliv schopností nutných k přežití v divočině, vtrhne jako uragán vychrtlý a upovídaný jelenec Elliot. Když Elliot Booga přesvědčí, aby opustil svůj pohodlný domov v garáži správce parku a okusil, jak chutná život v opravdové přírodě, věci se rychle začnou vymykat kontrole. Oba hrdinové jsou pouhé tři dny před začátkem lovecké sezóny přemístěni do lesa, kde se musí co nejrychleji aklimatizovat. Oba musí udělat vše proto, aby se jim podařilo rychle sjednotit ostatní zvířata a získat les zpátky.
Hodnocení:
63 %
Sledujte na:
HBO2 HBO2 Archív a všechna videa pořadů televize HBO2 online
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 100 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski