Sledovat film
Mr. Brooks
online

Film Mr. Brooks
  Trailer  k filmu Mr. Brooks
Přehrajte si film Mr. Brooks HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 481 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Mr. Brooks

Má vše, co kdy chtěl, ale musí to skrývat.
Mr. Brooks je film o potlačovaných touhách a vnitřním souboji každého z nás s našimi vlastními démony. V roli Brooksova alter-ega Marshalla se představí vynikající William Hurt. Brooks se snaží vraždění ukončit, ale Marshall je v něm příliš silně zakotven a tak se Brooks propadá stále hlouběji. Podobně jako se inspektorka Attwoodová snaží vyrovnat s nepřízní otce, kterého zklamalo to, že nemá syna. I ona přes svůj zdánlivý klid prožívá skutečně nepříjemné období. Film velmi stroze a šokujícím způsobem ukazuje Brooksovu proměnu v monstrum. Scény vražd jsou chladné, odosobnělé, jen Brooksův prožitek je znásobován různými krátkými detaily na umírající pár. Vynikající herecké výkony všech čtyř hlavních protagonistů pak filmu dodávají potřebnou civilní a napínavou atmosféru.

Žánr: Thriller, Drama, Krimi
Režie: Bruce A. Evans
Hrají a postavy: Kevin Costner (Pan Brooks), Demi Mooreová (detektiv Attwood), Dane Cook (pan Smith), William Hurt (Marshall), Marg Helgenbergerová (paní Brooksová), Ruben Santiago-Hudson (Hawkins)
Země: USA
Rok výroby: 2007
Hodnocení: 73 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox 26.1.2024 22:20

Recenze filmu Mr. Brooks:

Ano, ano ano. Aj taky obstarozny mentalny invalid ako ja uznava, ze Cevin Kostner /Tanec s Vlkmi ci medvedmi ci jaka fauna tam presne bola/ moze a dokaze natocit uspesny film. Napriklad tento. Film dobre odsypa, dej ani chvilu nenudi, Kostner na urovni, a Demi Moore tiez nevadila - na to, ze priserna herecka. 80 %
80% Martin7414
Skvelý thriller, veľmi ma bavil a chcel by som pokračovanie, ale to sa nebude diať... Hlavne mi to pripomenulo Dextera, čo je jeden z mojich najobľúbenejších seriálov. Na toho to síce dosť stráca, hlavne postavami, ale tak v seriáli majú na to desiatky hodín, tu majú na to tak dve hodiny... Hodnotenie: 8.1/10
80% sebo9629
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina