Sledovat film Milování zakázáno online

Přehrajte si film Milování zakázáno online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Milování zakázáno na CS Film!
  Trailer k filmu Milování zakázáno   Sledovat Milování zakázáno online
Žánr:
komedie
Režie:
Miroslav Cikán, Karel Lamač
Hrají a postavy:
Helena Bušová (Anny), František Černý (Nemastil), Karel Lamač (Tony), Anna Letenská (zelinářka Amálka), Jindřich Láznička (Tuma), Jaroslav Marvan (Jan Brejcha, továrník)
Země:
Československo
Rok výroby:
1938
Popis:
Ztřeštěná komedie o falešné dceři, která má sňatkem zachránit chudého továrníka před spolkem věřitelů.

Po mnoha letech prožitých v zámoří se kouzelník Marconi spolu s pohledným synovcem vrací zpět do vlasti. Přiváží s sebou klopotně vydělané peníze a těší se na setkání s přítelem Brejchou. Rád by totiž synovce oženil s jeho dcerou. Netuší, že přítel je před bankrotem, žena a dcera ho opustily a věřitelé vyklidili jeho luxusní vilu. Naštěstí přijíždí další dávný kamarád, rovněž ženatý a rovněž otec pohledné dcery, Netušil. Marconi vymyslí plán, že obě dámy budou hrát Brejchovu rodinu. Přidá se i spolek věřitelů. Vrátí zpět zařízení vily a ujme se rolí personálu, aby si ohlídal své pohledávky. Všechny zúčastněné ale čekají krušné chvíle...
Hodnocení:
75 %
Sledujte na:
CS Film CS Film Archív a všechna videa pořadů televize CS Film online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski