Film
Milování zakázáno

Film Milování zakázáno
  Trailer  k filmu Milování zakázáno
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Milování zakázáno

Ztřeštěná komedie o falešné dceři, která má sňatkem zachránit chudého továrníka před spolkem věřitelů.
Po mnoha letech prožitých v zámoří se kouzelník Marconi spolu s pohledným synovcem vrací zpět do vlasti. Přiváží s sebou klopotně vydělané peníze a těší se na setkání s přítelem Brejchou. Rád by totiž synovce oženil s jeho dcerou. Netuší, že přítel je před bankrotem, žena a dcera ho opustily a věřitelé vyklidili jeho luxusní vilu. Naštěstí přijíždí další dávný kamarád, rovněž ženatý a rovněž otec pohledné dcery, Netušil. Marconi vymyslí plán, že obě dámy budou hrát Brejchovu rodinu. Přidá se i spolek věřitelů. Vrátí zpět zařízení vily a ujme se rolí personálu, aby si ohlídal své pohledávky. Všechny zúčastněné ale čekají krušné chvíle...

Žánr: Komedie
Hrají a postavy: Helena Bušová (Anny), František Černý (Nemastil), Karel Lamač (Tony), Anna Letenská (zelinářka Amálka), Jindřich Láznička (Tuma), Jaroslav Marvan (Jan Brejcha továrník)
Scénář: Jan Gerstel
Rok výroby: 1938
Hodnocení: 73 %
Vysíláno na: CS Film
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina