Sledovat film Naši furianti online

Přehrajte si film Naši furianti online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1313 filmů a 116 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Naši furianti
  Sledovat Naši furianti online
Žánr:
Komedie
Režie:
Václav Kubásek, Vladislav Vančura
Hrají a postavy:
František Havel (dědeček), Felix Kühne (Marek Ehrman), Fanca Lopatová, Míla Mellanová (Frantina Busková), Antonie Nedošinská, Theodor Pištěk
Země:
Československo
Rok výroby:
1937
Popis:
Kdo bude obecním ponocným v jedné vesnici nedaleko Písku? To rozhodne starosta Dubský a první radní Bušek za vydatné pomoci obecního představenstva.

Kdo bude obecním ponocným v jedné vesnici vedaleko Písku? Tento problém a ještě mnoho jiných musí řešit obecní představenstvo, v němž soupeří o prvenství starosta Dubský a první radní Bušek. Jejich rivalita zasahuje do osudů jejich rodin i celé vesnice. Pečlivý přepis klasické předlohy s dobrými hereckými výkony citlivě zvolených představitelů všech rolí.
Hodnocení:
67 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski