Sledovat film Naši furianti online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Naši furianti
  Sledovat 1532 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Václav Kubásek, Vladislav Vančura
Hrají a postavy:
František Havel (dědeček), Felix Kühne (Marek Ehrman), Fanca Lopatová, Míla Mellanová (Frantina Busková), Antonie Nedošinská, Theodor Pištěk
Scénář:
Václav Kubásek, Ladislav Stroupežnický, Vladislav Vančura
Země:
Československo
Rok výroby:
1937
Popis:
Kdo bude obecním ponocným v jedné vesnici nedaleko Písku? To rozhodne starosta Dubský a první radní Bušek za vydatné pomoci obecního představenstva.

Kdo bude obecním ponocným v jedné vesnici vedaleko Písku? Tento problém a ještě mnoho jiných musí řešit obecní představenstvo, v němž soupeří o prvenství starosta Dubský a první radní Bušek. Jejich rivalita zasahuje do osudů jejich rodin i celé vesnice. Pečlivý přepis klasické předlohy s dobrými hereckými výkony citlivě zvolených představitelů všech rolí.
Hodnocení:
68 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko