Sledovat film
Mickovy modré oči
online

Film Mickovy modré oči
  Trailer k filmu Mickovy modré oči Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 133 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Začíná to láskou, pokračuje svatbou a konečná je tchán mafián!
Michael je úspěšný aukční ceremoniář. Pro jeho humor ho mají rádi jak prodejci, tak kupující. Vede si spokojený život. V poslední době se přesto necítí příliš ve své kůži. Chystá se totiž požádat svoji přítelkyni Ginu o ruku. Nakonec k tomu dojde v čínské restauraci. K jeho zděšení ale Gina nabídku ke sňatku odmítne a s pláčem uteče pryč. Později Michaelovi vysvětlí, že si ho nemůže vzít kvůli svému otci. Michael brzy pochopí, o co jde. Jeho budoucí tchán totiž není obyčejný a rozhodně se s jeho profesí nedá chlubit na veřejnosti. Ginin papá je jedním z hlavních vůdců italské mafie. Zamilovanému Michaelovi to je jedno. To ale neví, do čeho jde.

Žánr: Komedie, Romantický
Režie: Kelly Makin
Hrají a postavy: Hugh Grant (Michael Felgate), Jeanne Tripplehornová (Gina Vitaleová), James Caan (Frank Vitale), Burt Young (Vito Graziosi), James Fox (Philip Cromwell), Joe Viterelli (Vinnie Shrimp)
Rok výroby: 1999
Hodnocení: 59 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 26.5.2022 15:50
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko