Sledovat film
S láskou, Rosie
online

Film S láskou, Rosie
  Trailer k filmu S láskou, Rosie Trailer
Přehrajte si film S láskou, Rosie HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 427 filmů a 152 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Někdy trvá věky, než najdete toho pravého.
Vědecké výzkumy tvrdí, že pokud se lidi znají jako malé děti, něco jim brání, aby se do sebe jako dospělí zamilovali. Rosie a Alex, hrdinové romantická komedie S láskou, Rosie, se znají už od školky. V době prvních lásek a sexu svoje zážitky s patřičnými detaily samozřejmě probírají, tomu druhému to ale není vždy úplně po chuti. Proč? Ať je to jak chce, Rosie zůstává v Dublinu, zatímco Alex jede na Univerzitu do Bostonu. Mezi nimi stojí oceán a v průběhu života i jiné vztahy, aféry, dokonce jiná manželství, závazky a děti. Na oba čekají méně i více bláznivé a zábavné momenty, občas se potkají a spadnou spolu do bazénu a zase vplují zpět do svých životů. Rosie se dokonce povede dohodit ztepilou blondýnu Alexovi za ženu, no to by si asi nejradši nafackovala.

Žánr: Komedie, Romantický
Hrají a postavy: Sam Claflin (Alex Stewart), Lily Collins (Rosie Dunne), Suki Waterhouse (Bethany Williams), Tamsin Egertonová, Christian Cooke (Greg), Art Parkinson (Gary Dunn)
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 71 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi JOJ Cinema 30.5.2023 23:55
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська