Sledovat film
Křídla vášně
online

Film Křídla vášně
  Trailer k filmu Křídla vášně Trailer
Přehrajte si film Křídla vášně online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 413 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Mladí milenci jsou bez peněz a bohatá dědička bez lásky. Vzniká pokušení, kterému se dá jen těžko odolat.
Příběh Kate, která se pouští do intrik, a ty se jí nakonec vymknou z ruky. Když se seznámí se zcela osamělou, ale velmi bohatou Američankou Millie, ke všemu nevyléčitelně nemocnou, vymyslí krutý plán. Zahraje si na kuplířku a dá nemocnou ženu dohromady se svým přítelem Mortonem. Počítá s tím, že až její přítelkyně zemře, budou se mít konečně oba, ona i její milenec, z Milliina dědictví velmi dobře. Náhle však zjistí, že s city lidí lze jen těžko manipulovat...

Žánr: Drama, Romantický
Režie: Iain Softley
Hrají a postavy: Helena Bonham Carterová (Kate Croy), Linus Roache (Merton Densher), Alison Elliottová (Millie Theale), Charlotte Ramplingová (teta Maude), Elizabeth McGovernová (Susan 'Susie' Stringham), Michael Gambon (Lionel Croy Kate's otec)
Scénář: Hossein Amini
Rok výroby: 1997
Hodnocení: 77 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська