Sledovat film Divoká stvoření online

Přehrajte si film Divoká stvoření online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1092 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Divoká stvoření na !
  Trailer k filmu Divoká stvoření   Sledovat Divoká stvoření online
Žánr:
komedie
Režie:
Fred Schepisi, Robert Young
Hrají a postavy:
John Cleese (Rollo Lee), Jamie Lee Curtisová (Willa Westonová), Kevin Kline (Vince McCain/Rod McCain), Michael Palin (Adrian Bugsy Malone), Ronnie Corbett (Reggie), Carey Lowellová (Cub Felines)
Země:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
1997
Popis:
Zoologická zahrada se svými ošetřovateli bojuje za svou existenci. Její majitel by ji totiž rád proměnil na místo, kde smějí zůstat jen "divoká stvoření".

Ošetřovatelé v Marwoodské zoologické zahradě v Anglii musí čelit novému řediteli, dosazenému australským miliardářem Rodem McCainem. Je jím bývalý policista Rollo Lee, který však spolu s McCainovou manažerkou Willou postupně přejdou na stranu zaměstnanců. Všichni pak bojují proti záměru šéfa a jeho nezdárného syna proměnit zoologickou zahradu v místo, kde smějí zůstat jen "divoká stvoření", která budou pro návštěvníky atraktivní.
Hodnocení:
65 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski