Sledovat film
Divoká stvoření
online

Film Divoká stvoření
  Trailer k filmu Divoká stvoření Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 144 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Zoologická zahrada se svými ošetřovateli bojuje za svou existenci. Její majitel by ji totiž rád proměnil na místo, kde smějí zůstat jen "divoká stvoření".
Ošetřovatelé v Marwoodské zoologické zahradě v Anglii musí čelit novému řediteli, dosazenému australským miliardářem Rodem McCainem. Je jím bývalý policista Rollo Lee, který však spolu s McCainovou manažerkou Willou postupně přejdou na stranu zaměstnanců. Všichni pak bojují proti záměru šéfa a jeho nezdárného syna proměnit zoologickou zahradu v místo, kde smějí zůstat jen "divoká stvoření", která budou pro návštěvníky atraktivní.

Žánr: Komedie
Hrají a postavy: John Cleese (Rollo Lee), Jamie Lee Curtisová (Willa Westonová), Kevin Kline (Vince McCain/Rod McCain), Michael Palin (Adrian Bugsy Malone), Ronnie Corbett (Reggie), Carey Lowellová (Cub Felines)
Rok výroby: 1997
Hodnocení: 65 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 4.12.2022 05:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська