Film Maverick

Sledovat film
Maverick
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Mel Gibson chce vyhrát půl milionu dolarů v největší pokerové hře na Divokém západě.
Šarmantní hazardní karetní hráč Bret Maverick se vydává na proslulý pokerový šampionát Tří řek. Obrovskou výhru půl milionu dolarů chce ale získat i půvabná a všemi mastmi mazaná Annabelle Bransfordová, s níž se seznámí na cestě. Podobný zájem má také šerif Zane Coburn, zamračený pistolník Angel a další hráči. Podmínkou je, že každý před započetím šampionátu složí dvacet pět tisíc dolarů. A protože ve hře půjde o tak obrovskou finanční částku, pokoušejí se všichni své spoluhráče předem nějak oblufnout, nepříjemně překvapit, anebo je dokonce odstranit z cesty...

Žánr: Western, Akční, Dobrodružný, Komedie
Režie: Richard Donner
Hrají a postavy: Mel Gibson (Bret Maverick), Jodie Fosterová (Paní Annabelle Bransfordová), James Garner (Marshal Zane Cooper), Graham Greene (Joseph), Alfred Molina (Angel), James Coburn (Duvall)
Scénář: Roy Huggins, William Goldman
Země: USA
Rok výroby: 1994
Hodnocení: 71 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko