Sledovat film
Lovec draků
online

Film Lovec draků
  Trailer k filmu Lovec draků Trailer
Přehrajte si film Lovec draků HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 497 filmů a 144 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Vždycky existuje způsob jak napravit chybu.
Amir je mladý Afghánec z dobře situované kábulské rodiny. Malý Hassan se svým tátou slouží u Amirova otce. Přes třídní rozdíly jsou oba stejně staří kluci velkými přáteli. Pak ale Amir Hassana zradí. Amirovy výčitky svědomí spolu s invazí sovětských vojsk do země oba chlapce navždy rozdělí. Zatímco Hassan zůstává v Afghánistánu, Amir s otcem utíká přes Pákistán do Spojených států, aby tu uskutečnili svůj americký sen. O pár let později je z Amira spisovatel, kterému právě vyšla první knížka. Amir se musí vrátit do země, nyní ovládané Talibanem, aby zde čelil tajemstvím, která ho neustále pronásledují, a chopil se poslední šance napravit chyby, jež se svým otcem před lety napáchal.

Žánr: Drama, Romantický
Režie: Marc Forster
Hrají a postavy: Said Taghmaoui (Farid), Khalid Abdalla (Amir), Atossa Leoniová (Soraya), Shaun Toub (Rahim Kahn), Sayed Jafar Masihullah Gharibzada (Omar), Navid Negahban (Charles Bronson (hlas))
Scénář: David Benioff
Země: USA
Rok výroby: 2007
Hodnocení: 76 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Paramount Network 5.2.2023 20:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська