Film Zápisník jedné lásky

Sledovat film
Zápisník jedné lásky
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

V pozadí každé velké lásky najdeme velký příběh.
Dva mladí lidé Allie a Noah se potkali během dospívání. Zprvu bouřlivá romance se postupně mění v něco mnohem hlubšího, ale do rozvíjejícího se vztahu neúprosně zasáhnou Alliini dobře situovaní rodiče, kterým se Noah nezdá dost dobrý pro jejich dceru. Když se ti dva po letech opět setkávají, jejich vášeň znovu vzplane a Allie se musí rozhodnout, zda poslechne své srdce nebo rozum. Tento krásný příběh lásky má zcela zvláštní význam pro stárnoucího muže, který ho pravidelně čte své stejně staré společnici.

Žánr: Drama, Romantický
Režie: Nick Cassavetes
Hrají a postavy: Tim Ivey (Rower), Gena Rowlandsová (Allie Calhounová), Starletta DuPoisová (Ošetřovatelka Esther), James Garner (Duke), Anthony-Michael Q. Thomas (Ošetřovatelka Keith), Ed Grady (Harry)
Scénář: Jan Sardi, Jeremy Leven
Země: USA
Rok výroby: 2004
Hodnocení: 79 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko