Sledovat film Zápisník jedné lásky online

Přehrajte si film Zápisník jedné lásky online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1305 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Zápisník jedné lásky
  Trailer k filmu Zápisník jedné lásky   Sledovat Zápisník jedné lásky online
Žánr:
Drama, Romantický
Režie:
Nick Cassavetes
Hrají a postavy:
Tim Ivey (Rower), Gena Rowlandsová (Allie Calhounová), Starletta DuPoisová (Ošetřovatelka Esther), James Garner (Duke), Anthony-Michael Q. Thomas (Ošetřovatelka Keith), Ed Grady (Harry)
Země:
USA
Rok výroby:
2004
Popis:
V pozadí každé velké lásky najdeme velký příběh.

Dva mladí lidé Allie a Noah se potkali během dospívání. Zprvu bouřlivá romance se postupně mění v něco mnohem hlubšího, ale do rozvíjejícího se vztahu neúprosně zasáhnou Alliini dobře situovaní rodiče, kterým se Noah nezdá dost dobrý pro jejich dceru. Když se ti dva po letech opět setkávají, jejich vášeň znovu vzplane a Allie se musí rozhodnout, zda poslechne své srdce nebo rozum. Tento krásný příběh lásky má zcela zvláštní význam pro stárnoucího muže, který ho pravidelně čte své stejně staré společnici.
Hodnocení:
79 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski