Sledovat film
Zápisník jedné lásky
online

Film Zápisník jedné lásky
  Trailer  k filmu Zápisník jedné lásky
Přehrajte si film Zápisník jedné lásky HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 307 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Za každou láskou je velký příběh.
Dva mladí lidé Allie a Noah se potkali během dospívání. Zprvu bouřlivá romance se postupně mění v něco mnohem hlubšího, ale do rozvíjejícího se vztahu neúprosně zasáhnou Alliini dobře situovaní rodiče, kterým se Noah nezdá dost dobrý pro jejich dceru. Když se ti dva po letech opět setkávají, jejich vášeň znovu vzplane a Allie se musí rozhodnout, zda poslechne své srdce nebo rozum. Tento krásný příběh lásky má zcela zvláštní význam pro stárnoucího muže, který ho pravidelně čte své stejně staré společnici.

Originální název:

The Notebook

Žánr: Drama, Romantický
Režie: Nick Cassavetes
Hrají a postavy: Tim Ivey (Rower), Gena Rowlandsová (Allie Calhounová), Starletta DuPoisová (Ošetřovatelka Esther), James Garner (Duke), Anthony-Michael Q. Thomas (Ošetřovatelka Keith), Ed Grady (Harry)
Scénář: Jan Sardi, Jeremy Leven
Země: USA
Rok výroby: 2004
Hodnocení: 78 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT1 26.8.2023 21:47
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina