Sledovat film Lotři online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Lotři
  Trailer k filmu Lotři   Sledovat 1317 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Thriller
Režie:
Walter Hill
Hrají a postavy:
Bill Paxton (Vince), Ice-T (King James), William Sadler (Don), Ice Cube (Savon), De'voreaux White (Lucky), Art Evans (Bradlee)
Země:
USA
Rok výroby:
1992
Popis:
Dva hasiči získají plánek s místem úkrytu kradených vzácných předmětů. Jelikož nejsou sami, kdo má o poklad zájem, musí svést smrtelný boj s drsným zločineckým gangem...

Ve špatnou dobu na špatném místě… Dva hasiči najdou při zásahu v hořícím domě plánek k místu, kde bylo před padesáti lety ukryto ukradené církevní zlato. Mapa je zavede do staré továrny. Jenže zde právě probíhá válka pouličních gangů. Vypukne boj na život a na smrt ale také o poklad.
Hodnocení:
62 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski