Sledovat film Lolita online

Přehrajte si film Lolita online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1316 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Lolita
  Trailer k filmu Lolita   Sledovat Lolita online
Žánr:
Drama, Pro dospělé, Romantický
Režie:
Adrian Lyne
Hrají a postavy:
Jeremy Irons (Humbert Humbert), Melanie Griffithová (Charlotte Hazeová), Frank Langella (Clare Quilty), Dominique Swainová (Dolores Hazeová (Lolita)), Suzanne Shepherdová (Slečna Prattová), Keith Reddin (Reverend Rigger)
Země:
USA, Francie
Rok výroby:
1997
Popis:
Láska s rovnátky má jméno Lolita... Jeremy Irons podal strhující výkon v roli stárnoucího profesora, zmítaného neovladatelnými milostnými city ke dvanáctileté dívce!

Píše se rok 1947 a čtyřicetiletý anglický profesor Humbert Humbert přijíždí do USA učit na univerzitě. Když si pronajímá pokoj v domě Charlotte Hazeové, spatří v zahradě majitelčinu dvanáctiletou dceru Lolitu. Zjišťuje, že potkal svou osudovou lásku a je ochoten udělat vše proto, aby byl Lolitě stále nablízku.Využije lásky Lolitiny matky, a přestože ji nesnáší, ožení se s ní. Vztah Lolity a Humberta se naplno rozvine - Humbert Lolitě zatají smrt matky a odstartuje s ní divokou cestu Spojenými státy. Po celý čas jsou sledováni. Po dvou letech Lolita Humberta nečekaně opouští... Příběh graduje. Hluboká žárlivost a pocit viny z "nevhodné" lásky začnou Humberta měnit v psychicky labilní trosku...
Hodnocení:
71 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski