Sledovat film Tess online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Tess
  Trailer k filmu Tess   Sledovat 1559 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Romantický
Režie:
Roman Polanski
Hrají a postavy:
Nastassja Kinská (Tess Durbeyfieldová), Peter Firth (Angel Clare), Leigh Lawson (Alec d'Urberville), John Collin (John Durbeyfield), Rosemary Martinová (Joan Durbeyfieldová), Carolyn Picklesová (Marian)
Scénář:
Gérard Brach, Roman Polanski, John Brownjohn
Země:
Francie, Velká Británie
Rok výroby:
1979
Popis:
Film vypráví příběh prosté venkovské dívky, Tess Durbeyfield. Otec ji pošle na šlechtické sídlo zjistit, zda je jejich rodina opravdu spřízněna s rodinou šlechtickou. Mladý šlechtic však Tess svede, ta otěhotní a vrací se domů v hanbě. Její dítě ale umírá a Tess po jeho smrti odchází pracovat na farmu, kde se seznamuje se svou životní láskou... Vše vypadá krásně, šťastný konec však hrdinku nečeká...
Hodnocení:
73 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko