Sledovat film Velký Gatsby online

Přehrajte si film Velký Gatsby online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1173 filmů a 111 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Velký Gatsby
  Trailer k filmu Velký Gatsby   Sledovat Velký Gatsby online
Žánr:
Drama, Romantický
Režie:
Baz Luhrmann
Hrají a postavy:
Lisa Adam (Weeping / Singing žena), Frank Aldridge (dobře oblečený svědek - Wilsonova garáž), Amitabh Bachchan (Meyer Wolfsheim), Steve Bisley (Dan Cody), Richard Carter (Herzog), Jason Clarke (George Wilson)
Země:
USA, Austrálie
Rok výroby:
2013
Popis:
Román Velký Gatsby sleduje příběh Nicka Carrawaye, který opustí středozápad a na jaře roku 1922 se vydává do New Yorku, města ztělesňujícího uvolňující se morálku a populární jazz. Carraway hledá svou vlastní verzi amerického snu a usadí se nedaleko domu záhadného a časté večírky pořádajícího Jaye Gatsbyho a také kousek od své sestřenice Daisy a jejího záletného manžela s modrou krví Toma Buchanana. Nick se postupně stane součástí světa mimořádně bohatých lidí, jejich iluzí, lásek a zklamání. Nick jako svědek tohoto světa píše příběh nemožné lásky, věčných snů a automobilové tragédie, a nastavuje zrcadlo moderní době a jejím soubojům.
Hodnocení:
72 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 111 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski