Film
Velký Gatsby

Film Velký Gatsby
  Trailer k filmu Velký Gatsby Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 151 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

V honbě za svým americkým snem přijíždí na jaře roku 1922 Tobey Maguire do New Yorku vyzkoušet své obchodní štěstí na Wall Street. Usadí se v sousedství záhadného milionáře Leonarda DiCapria, jehož vila hostí nekonečné večírky. Postupně se stává součástí světa mimořádně bohatých lidí, ale netuší, že brzy bude svědkem jedné velké tragédie.

Originální název:

The Great Gatsby

Žánr: Drama, Romantický
Režie: Baz Luhrmann
Hrají a postavy: Lisa Adam (Weeping / Singing žena), Frank Aldridge (dobře oblečený svědek - Wilsonova garáž), Amitabh Bachchan (Meyer Wolfsheim), Steve Bisley (Dan Cody), Richard Carter (Herzog), Jason Clarke (George Wilson)
Země: USA, Austrálie
Rok výroby: 2013
Hodnocení: 70 %
Vysíláno na: Nova Cinema
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська