Sledovat film Láska s výstrahou online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Film Láska s výstrahou
  Trailer k filmu Láska s výstrahou   Sledovat 1411 filmů a 125 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie, Romantický
Režie:
Marc Lawrence
Hrají a postavy:
Sandra Bullocková (Lucy Kelsonová), Hugh Grant (George Wade), Alicia Wittová (June Carver), Dana Iveyová (Ruth Kelsonová), Robert Klein (Larry Kelson), Heather Burnsová (Meryl Brooksová)
Scénář:
Marc Lawrence
Země:
USA, Austrálie
Rok výroby:
2002
Popis:
Příběh muže, který našel dívku svých snů, ale nikdo ho před ní nevaroval.

Charismatický spolumajitel prosperující realitní společnosti George Wade hledá nového šéfa svých právních poradců. Všechny jeho předchozí pokusy dopadly vždy stejně. Pokaždé najme právničku jejíž půvaby vyvažují její profesní neschopnost, vyspí se s ní a pak už je mu celkem jedno, když jeho oběť udělá nějakou pracovní botu a jeho bratr jí zase vyhodí. Tentokrát však narazí na adeptku, která je kromě půvabu obdařena i nevídanou inteligencí. Lucy Kelsonová sice nejprve váhá, ale poté se rozhodne nabídku přijmout. To však ještě netuší, že se bez ní George neobejde a nejde při tom ani tak o pracovní problémy, jako spíš o rady v osobním životě. Lucy dojde trpělivost, opustí firmu a na její místo nastoupí vypočítavá právnička June Carterová, jejíž jediným cílem je ovládnout Georgeův život. Teprve teď si George a Lucy uvědomí, že mezi nimi není jen expracovní vztah. Není však už pozdě říci si navzájem "miluji tě"?
Hodnocení:
62 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko