Sledovat film
Láska podle předlohy
online

Film Láska podle předlohy
  Trailer k filmu Láska podle předlohy Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 146 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

The Jane Austen Book Club vypráví příběh skupiny žen, které se tak trošku ztrácejí v bludišti vztahů, emocí, lásek a přátelství. A právě společná četba knih Jane Austenové a následné debaty o nich by měly hrdinkám tak trošku ukázat, jak by měl ideální vztah vypadat. Brzy ale každá z nich zjišťuje, že jejich situace nejsou zdaleka tak odlišné od toho, co před dvěma stovkami let psala a prožila sama Jane Austenová...

Režie: Robin Swicord
Hrají a postavy: Carlos A. Aragon (barman Carlos), Maria Bellová (Jocelyn), Emily Bluntová (Prudie), Kathy Bakerová (Bernadette), Amy Brennemanová (Sylvia), Maggie Graceová (Allegra)
Země: USA
Rok výroby: 2007
Hodnocení: 68 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi AXN 27.10.2022 07:50
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська