Sledovat film Krvavá volba online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Krvavá volba
  Trailer k filmu Krvavá volba   Sledovat 1543 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Thriller
Režie:
William Friedkin
Hrají a postavy:
Tommy Lee Jones (Hayes Hodges), Samuel L. Jackson (Terry L. Childers), Guy Pearce (Major Mark Biggs), Ben Kingsley (Ambasador Mourain), Bruce Greenwood (Bill Sokal), Anne Archerová (Paní Mourainová)
Scénář:
James Webb, Stephen Gaghan
Země:
USA, Německo, Kanada, Velká Británie
Rok výroby:
2000
Popis:
Hrdina by nikdy neměl stát osamocen, ať už jsou okolnosti jakékoliv.

Americká ambasáda v Jemenu je obklíčena rozlíceným davem zfanatizovaných demonstrantů. Plukovník Childers, který odpovídá za její bezpečnost, zajistí tři helikoptéry, kterými je evakuována celá rodina amerického vyslance. Následuje atak Jemenců, při kterém jsou tři vojáci z ambasády zabiti. To je jasný pokyn pro plukovníka, aby dal rozkaz k ozbrojené obraně. 83 jemenských civilistů je zlikvidováno. Jeho rozhodnutí je ale diplomatickými kruhy odsouzeno a Childers se stane obětním beránkem a je postaven před soud...
Hodnocení:
65 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko